Na domaćem terenu

Cilj emisije je da predstavi uspjehe crnogorskih sportskih kolektiva, talentovanih pojednica i timova, kao i da se teme koje zaslužuju više pažnje prošire u odnosu na standardne formate vijesti. Promovisanje domaćeg sporta na način na koji se niko drugi ne bavi je brzo prepoznato među gledaocima, koji ovu formu ocjenjuju kao najpristupačniju i najbližu.

 

Autori i voditelji: Vlado Perović, Luka Đuretić.
Termin emitovanja: radnim danima od 15:45h do 16:00h.

Miloš Krkotić, gostovanje Miloš Krkotić, gostovanje

MILOŠ BOZOVIĆ 29. 06. MILOŠ BOZOVIĆ 29. 06.

Miloš Antić Miloš Antić

Ivan Novović Ivan Novović

Bojan Topalović - Topa Bojan Topalović - Topa

Nebojša Jovović, dupla kruna u Jordanu Nebojša Jovović, dupla kruna u Jordanu

Goran Miranović i Petar Pavlićević Goran Miranović i Petar Pavlićević

Dodjela sertifikata BFSCG instrutorima za grupni fitness Dodjela sertifikata BFSCG instrutorima za grupni fitness

FINALE OPSTINSKE LIGE U MINIFUDBALU 17 05 2017 FINALE OPSTINSKE LIGE U MINIFUDBALU 17 05 2017

IZLOZBA FOTOGRAFIJA ZRK BUDUCNOST plavo - bijeli svijet IZLOZBA FOTOGRAFIJA ZRK BUDUCNOST plavo - bijeli svijet

31 03 KIK BOKS KLUB STAR IMAGE 31 03 KIK BOKS KLUB STAR IMAGE

RK Cepelin Petak 24 03 RK Cepelin Petak 24 03

Darko Pešić Darko Pešić

FK Čelik NK, Veselin Bojić, Vasilije Jovović FK Čelik NK, Veselin Bojić, Vasilije Jovović

Igor Tomić Igor Tomić

Demir Ramović, sportski direktor FK Dečić Demir Ramović, sportski direktor FK Dečić

Igor Majer, 2. Ocean Lava Montenegro, najava Igor Majer, 2. Ocean Lava Montenegro, najava

Boris Sekulić, predsjednik Studentskog sportskog saveza Crne Gore Boris Sekulić, predsjednik Studentskog sportskog saveza Crne Gore

Nebojša Kraljević, predsjednik UMFCG Nebojša Kraljević, predsjednik UMFCG

Uroš Radulović, sportski novinar Uroš Radulović, sportski novinar

Mladen Lambulić, trener FK Jezero Mladen Lambulić, trener FK Jezero

Srđan Blažić Srđan Blažić

Specijal, Nebojša Šofranac, CG sport u 2016. Specijal, Nebojša Šofranac, CG sport u 2016.

Specijal, Nebojša Šofranac, Olimpijske igre, Rio 2016. Specijal, Nebojša Šofranac, Olimpijske igre, Rio 2016.

Stojan Stamenić Stojan Stamenić

Aleksandar Popović, najbolji mladi sportski novinar u 2016. Aleksandar Popović, najbolji mladi sportski novinar u 2016.

9.kolo, sezona 2016/17, FIDA - Zlatna Lopta 9.kolo, sezona 2016/17, FIDA - Zlatna Lopta

Uroš Đuranović Uroš Đuranović

Bojan Topalović Topa Bojan Topalović Topa

Marko Burzanović, FK Mladost Marko Burzanović, FK Mladost

Boris Tatar, FC Lahti Boris Tatar, FC Lahti

Nemanja Vuković - Indy Eleven Nemanja Vuković - Indy Eleven

Crna Gora U19, Aleksandar Miljenović Crna Gora U19, Aleksandar Miljenović

Dragiša Giga Vlahović - Nikola Peco Rakojević, sportski menadžment Dragiša Giga Vlahović - Nikola Peco Rakojević, sportski menadžment

Saša Đurković, KMF Studentski Dom Saša Đurković, KMF Studentski Dom

26.10. TAEKWONDO KLUB AKADEMAC Podgorica 26.10. TAEKWONDO KLUB AKADEMAC Podgorica

Veterani FK Berane - Sportski Novinari CG Veterani FK Berane - Sportski Novinari CG

Mladost U19 - Sparta U19, Uefa Youth League Mladost U19 - Sparta U19, Uefa Youth League

Turnir Vojske Crne Gore Turnir Vojske Crne Gore

Ivan Ivanović - kapiten reprezentacije USNCG Ivan Ivanović - kapiten reprezentacije USNCG

SPECIJAL - VK JADRAN VETERANI HERCEG NOVI SPECIJAL - VK JADRAN VETERANI HERCEG NOVI

Nenad Filipović - FK Elektron Nenad Filipović - FK Elektron

SPECIJAL - FK BREZNICA SPECIJAL - FK BREZNICA

Specijal, Mini fudbal nakon EP u Mađarskoj Specijal, Mini fudbal nakon EP u Mađarskoj

Miloš i Matija Drinčić Miloš i Matija Drinčić

Specijal, 2. Kotorski Triatlon - Perast 2016 Specijal, 2. Kotorski Triatlon - Perast 2016

Najava dokumentarnog filma - Sloga nije samo klub Najava dokumentarnog filma - Sloga nije samo klub

Specijal, Miloš Antić Specijal, Miloš Antić

FK Zlatna lopta FK Zlatna lopta

Specijal, Marija Vuković Specijal, Marija Vuković

Edis Jasavić, FK Stari Aerodrom Edis Jasavić, FK Stari Aerodrom

Specijal, Turnir u Plužinama Specijal, Turnir u Plužinama

FK Plužine FK Plužine

Milorad Vuletić, predsjednik ASCG Milorad Vuletić, predsjednik ASCG

Ivan Novović, FK Mladost, start sezone 2016/17 Ivan Novović, FK Mladost, start sezone 2016/17

Specijal - Igor Majer, Ocean Lava Montenegro Specijal - Igor Majer, Ocean Lava Montenegro

Kristina Rakočević i Marko Ristić Kristina Rakočević i Marko Ristić

Igor Majer, Multisport akademija Mayer Igor Majer, Multisport akademija Mayer

Specijal, Vladimir Vlado Mihailović Specijal, Vladimir Vlado Mihailović

SPECIJAL - ZELJKO MILOVIC SPECIJAL - ZELJKO MILOVIC

Željko Ziko Petričević, kamp Real Madrida u Crnoj Gori Željko Ziko Petričević, kamp Real Madrida u Crnoj Gori

Milija Savović, trener FK Dečić Milija Savović, trener FK Dečić

Radislav Dragićević, trener FK Iskra Radislav Dragićević, trener FK Iskra

Erdijan Šaljaj Krasnići Erdijan Šaljaj Krasnići

SPECIJAL - NIKOLA IVANOVIC SPECIJAL - NIKOLA IVANOVIC

Aleksandar Popović, sportski novinar Aleksandar Popović, sportski novinar

SPECIJAL - NIKOLA ĐiĐO VUKČEVIĆ SPECIJAL - NIKOLA ĐiĐO VUKČEVIĆ

Igor Tomić, Paraolimpijski komitet CG, medalje u Grosetu Igor Tomić, Paraolimpijski komitet CG, medalje u Grosetu

Finale mini fudbala, Herceg Novi Finale mini fudbala, Herceg Novi

City Kids Polino Herceg Novi, najava turnira City Kids Polino Herceg Novi, najava turnira

Finale kupa za kadete, Zeta - Grbalj Finale kupa za kadete, Zeta - Grbalj

FK Mladost, omladinci FK Mladost, omladinci

FK Podgorica, osvajač evropskog fan cupa FK Podgorica, osvajač evropskog fan cupa

Mini fudbal, polufinale lige, Vodomont - SB Saborni Hram Mini fudbal, polufinale lige, Vodomont - SB Saborni Hram

Igor Majer, najava III podgoričkog triatlona, Plavnica 2016 Igor Majer, najava III podgoričkog triatlona, Plavnica 2016

Mladost - Bokelj Mladost - Bokelj

Crna Gora - Danska, omladinci, prvi meč Crna Gora - Danska, omladinci, prvi meč

Miloš Adamović Miloš Adamović

ŽRK Nikšić ŽRK Nikšić

FK Vembli, Marko Matović FK Vembli, Marko Matović

RK LEVALEA 2010, pripreme za turnir RK LEVALEA 2010, pripreme za turnir

KK Montenegro Team Nikšić KK Montenegro Team Nikšić

Marko Burzanović, FK Budućnost Marko Burzanović, FK Budućnost

Ženska ragbi reprezentacija Crne Gore - turnir Split Ženska ragbi reprezentacija Crne Gore - turnir Split

Balša Boričić, FK Mladost Balša Boričić, FK Mladost

ŽOK GALEB, osvajanje kupa 2015/16 ŽOK GALEB, osvajanje kupa 2015/16

Aleksandar Miljenović, reakcije poslije elitne runde Aleksandar Miljenović, reakcije poslije elitne runde

Studenti vs Sportski Novinari, futsal Studenti vs Sportski Novinari, futsal

Milan Radulović i Petar Pavlićević Milan Radulović i Petar Pavlićević

Mojaš Radonjić, nakon utakmica sa Maltom i Belgijom Mojaš Radonjić, nakon utakmica sa Maltom i Belgijom

Spisak Ljubiše Tumbakovića za duele sa Grčkom i Bjelorusijom Spisak Ljubiše Tumbakovića za duele sa Grčkom i Bjelorusijom

RK Morača RK Morača

Igor Tomić, Paraolimpijski komitet Crne Gore Igor Tomić, Paraolimpijski komitet Crne Gore

Nemanja Ljumović Nemanja Ljumović

2. Novska Skalinada, najava, Triatlon klub Herceg Novi 2. Novska Skalinada, najava, Triatlon klub Herceg Novi

Maksim Živaljević Maksim Živaljević

Đurđina Đina Jauković Đurđina Đina Jauković

Specijal, Muška rukometna reprezentacija Crne Gore Specijal, Muška rukometna reprezentacija Crne Gore

Boris Tatar Boris Tatar

Nedeljko Vlahović Nedeljko Vlahović

Zoran Vuković, FK Breznica Zoran Vuković, FK Breznica

Andrija Kaluđerović Andrija Kaluđerović

Bojan Golubović, OFK Petrovac Bojan Golubović, OFK Petrovac

Ivan Novović Ivan Novović

Finale kupa srednje regije, omladinci, Budućnost - Mladost Finale kupa srednje regije, omladinci, Budućnost - Mladost

Ilija Tučević, FK Grbalj Ilija Tučević, FK Grbalj

Obren Sarić, selektor pionirske reprezentacije Obren Sarić, selektor pionirske reprezentacije

Stefan Lončar, FK Sutjeska Stefan Lončar, FK Sutjeska

Igor Tomić, Paraolimpijski komitet Crne Gore Igor Tomić, Paraolimpijski komitet Crne Gore

Crna Gora - Island U17 žene Crna Gora - Island U17 žene

Škola za edukaciju trenera FSCG, Niko Raičković Škola za edukaciju trenera FSCG, Niko Raičković

Podgorica voli džudo Podgorica voli džudo

Nikšićko pivo fan kup, finalni turnir Nikšićko pivo fan kup, finalni turnir

Mojaš Radonjić, pripreme za Češku Mojaš Radonjić, pripreme za Češku

Aleksandar Miljenović Aleksandar Miljenović

Derbi omladinske lige, Mladost Budućnost Derbi omladinske lige, Mladost Budućnost

1CFL, Mladost Mornar, reportaža 1CFL, Mladost Mornar, reportaža

4. Bokeški triatlon - Perast 2015 4. Bokeški triatlon - Perast 2015

Reportaža Mladost - Petrovac, 4. kolo 1.CFL Reportaža Mladost - Petrovac, 4. kolo 1.CFL

Derbi omladinske lige Sutjeska Budućnost Derbi omladinske lige Sutjeska Budućnost

Reportaža sa meča Rudar - Qarabag, Champions League Reportaža sa meča Rudar - Qarabag, Champions League

FK Mladost, reportaza pred revans sa Kukesijem FK Mladost, reportaza pred revans sa Kukesijem

FK Mladost, reportaza pred duel sa Kukesijem FK Mladost, reportaza pred duel sa Kukesijem

Bar Grad Šampiona, izjave, reportaža Bar Grad Šampiona, izjave, reportaža

Finale Đetić Lige, izjava Amil Gerina Finale Đetić Lige, izjava Amil Gerina

Rukometni kamp Z23, Vujović, Popović, Rakčević Rukometni kamp Z23, Vujović, Popović, Rakčević

Rukometni kamp Z23, prvi dio Rukometni kamp Z23, prvi dio

Crna Gora - Češka, II utakmica, izvještaj, selektor Miljenović Crna Gora - Češka, II utakmica, izvještaj, selektor Miljenović

Crna Gora 99 - BiH 99, II utakmica, intervju selektor Miličković Crna Gora 99 - BiH 99, II utakmica, intervju selektor Miličković

MLADOST - BERANE, KADETI, FINALE KUPA 21 05 2015 MLADOST - BERANE, KADETI, FINALE KUPA 21 05 2015

Igor Majer, II podgorički triatlon, najava Igor Majer, II podgorički triatlon, najava

Petrovac - Mladost, revanš polufinala kupa, kadeti Petrovac - Mladost, revanš polufinala kupa, kadeti

Nikšićko Pivo Fan Club - Podgorica, finale Nikšićko Pivo Fan Club - Podgorica, finale

Nikšićko Pivo Fan Cup, Budva finale Nikšićko Pivo Fan Cup, Budva finale

MLADOST BUDUCNOST KADETI 17 03 MLADOST BUDUCNOST KADETI 17 03

Mladost - Mogren, omladinci i ostalo Mladost - Mogren, omladinci i ostalo

Boban Krušić, najava meča Boban Krušić, najava meča

KIK BOKS KLUB LOVĆEN KIK BOKS KLUB LOVĆEN

Boban Krušić Boban Krušić

Igor Majer - triatlonac/rekreativac Igor Majer - triatlonac/rekreativac

Željko Milović, Crna Gora - pop i rok muzika 1954-1991 Željko Milović, Crna Gora - pop i rok muzika 1954-1991

Aleksandar Miljenović Aleksandar Miljenović

Specijal, ŽOK GALEB BAR Specijal, ŽOK GALEB BAR

Nikola Đukić, velemajstor Nikola Đukić, velemajstor

Milorad Mićko Žižić Milorad Mićko Žižić

Gost Marko Begović Gost Marko Begović

FINALE, PIONIRI SUTJESKA - SJEVERNA ZVIJEZDA FINALE, PIONIRI SUTJESKA - SJEVERNA ZVIJEZDA

POLUFINALE, PIONIRI, 99, BUDUĆNOST - SJEVERNA ZVIJEZDA POLUFINALE, PIONIRI, 99, BUDUĆNOST - SJEVERNA ZVIJEZDA

POLUFINALE, PIONIRI, 99, GRBALJ - SUTJESKA POLUFINALE, PIONIRI, 99, GRBALJ - SUTJESKA

FINALE SREDNJE REGIJE, PIONIRI, BUDUĆNOST SUTJESKA FINALE SREDNJE REGIJE, PIONIRI, BUDUĆNOST SUTJESKA

SPECIJAL, BUDUĆNOST I LOVĆEN U LIGI EVROPE, REVANŠ MEČEVI SPECIJAL, BUDUĆNOST I LOVĆEN U LIGI EVROPE, REVANŠ MEČEVI

Čelik - Koper, REPORTAŽA, few strange goals Čelik - Koper, REPORTAŽA, few strange goals

TURNIR STARI AERODROM 2014, 12 05 TURNIR STARI AERODROM 2014, 12 05

08 06 2012, BARAŽ, MORNAR - BERANE 08 06 2012, BARAŽ, MORNAR - BERANE

SPECIJAL, BUDUCNOST - PETROVAC 0:1, prijateljski susret SPECIJAL, BUDUCNOST - PETROVAC 0:1, prijateljski susret

28 01, FK MONDIJAL - FK MALESIJA 28 01, FK MONDIJAL - FK MALESIJA

Specijal, Pripreme rukometaša za EP Specijal, Pripreme rukometaša za EP

Vaterpolo, Crna Gora - Njemačka + Veče crnogorskog vaterpola Vaterpolo, Crna Gora - Njemačka + Veče crnogorskog vaterpola

Dadex - Prijatelji Dadexa Dadex - Prijatelji Dadexa

Reportaža, FK Bokelj Reportaža, FK Bokelj

21 11, Studentski Parlament Sportski Novinari 21 11, Studentski Parlament Sportski Novinari

Specijal, Buducnost - Mladost, finale kupa srednje regije za kadete Specijal, Buducnost - Mladost, finale kupa srednje regije za kadete

Mladost Budućnost 98 0:6 Mladost Budućnost 98 0:6

SELEKTIVNA 98 99 BAR 06 11 SELEKTIVNA 98 99 BAR 06 11

Specijal, Novinari - FSCG 2:3 Specijal, Novinari - FSCG 2:3

SPECIJAL, TV 777, BUDUCNOST 98 97 2:5 SPECIJAL, TV 777, BUDUCNOST 98 97 2:5

FK VEMBLI FK VEMBLI

09 09 Ermin Alic 09 09 Ermin Alic

05 09 FC CALCIO 05 09 FC CALCIO

SPECIJAL, HERCEG NOVI 2013 SPECIJAL, HERCEG NOVI 2013

SPECIJAL godiste 98 kamp Berane SPECIJAL godiste 98 kamp Berane

Mini Fudbal, Bugarski šampion u Crnoj Gori Mini Fudbal, Bugarski šampion u Crnoj Gori

Specijal, TV777, II Balkanijada sportskih novinara, Busteni Rumunija Specijal, TV777, II Balkanijada sportskih novinara, Busteni Rumunija

SPECIJAL, LOVCEN BUDUCNOST, 18 07 SPECIJAL, LOVCEN BUDUCNOST, 18 07

Intervju, Marko Bakić - Luka Đorđević Intervju, Marko Bakić - Luka Đorđević

Fudbal na TV777, Selektivna utakmica, Crna Gora U16 Fudbal na TV777, Selektivna utakmica, Crna Gora U16

TV777, Turnir na Starom Aerodromu, snimak finala TV777, Turnir na Starom Aerodromu, snimak finala

Fudbal na TV777, Budućnost - Berane, utakmica finala prvenstva CG za pionire Fudbal na TV777, Budućnost - Berane, utakmica finala prvenstva CG za pionire

Fudbal na TV777, Zabjelo - Mogren, baraž za Prvu Ligu Crne Gore Fudbal na TV777, Zabjelo - Mogren, baraž za Prvu Ligu Crne Gore

Fudbal na TV777, Kom - Pljevlja, meč baraža za popunu Druge lige Fudbal na TV777, Kom - Pljevlja, meč baraža za popunu Druge lige

Fudbal na TV777, Sportski Novinari - OldSedcopians, uz komentar Fudbal na TV777, Sportski Novinari - OldSedcopians, uz komentar

Fudbal na TV777, Crna Gora - Makedonija, mlađe omladinske reprezentacije Fudbal na TV777, Crna Gora - Makedonija, mlađe omladinske reprezentacije

Finale Futsal Lige na TV 777, Studentski Dom - Jedinstvo, prva utakmica Finale Futsal Lige na TV 777, Studentski Dom - Jedinstvo, prva utakmica

SPECIJAL, TV 777, FINALE KUPA CG, pioniri Budućnost Mornar SPECIJAL, TV 777, FINALE KUPA CG, pioniri Budućnost Mornar

Finale Kupa CG, omladinci, Jedinstvo - Sutjeska Finale Kupa CG, omladinci, Jedinstvo - Sutjeska

Specijal, Finale Kupa CG za kadete, MLADOST - IGALO Specijal, Finale Kupa CG za kadete, MLADOST - IGALO

Specijal, TV 777, FSCG - OldSecopians 6:0, 24 05 2013 Specijal, TV 777, FSCG - OldSecopians 6:0, 24 05 2013

Specijal, TV 777, Sportski novinari - FSCG 1:5 Specijal, TV 777, Sportski novinari - FSCG 1:5

Specijal, TV 777, polufinale kupa za pionire Budućnost Jezero 98 Specijal, TV 777, polufinale kupa za pionire Budućnost Jezero 98

Najava turnira u malom fudbalu, Stari Aerodrom 2013, Dragi Vukcevic Najava turnira u malom fudbalu, Stari Aerodrom 2013, Dragi Vukcevic

Finale turnira na Starom Aerodromu, 2012 Finale turnira na Starom Aerodromu, 2012

Mornar Mogren 2:1 Mornar Mogren 2:1

Finale Biznis lige srednje regije 2012/13 Finale Biznis lige srednje regije 2012/13

Finale kupa srednje regije za pionire, Sutjeska Buducnost Finale kupa srednje regije za pionire, Sutjeska Buducnost

Budućnost - Berane, utakmica finala prvenstva CG za pionire Budućnost - Berane, utakmica finala prvenstva CG za pionire

Gostovanje Rapex - sampion Juzne regije, mali fudbal, 25 04 Gostovanje Rapex - sampion Juzne regije, mali fudbal, 25 04

Mobileland liga, Bar Mobileland liga, Bar

Revijalna utakmica Studentski Parlament - Sportski Novinari Revijalna utakmica Studentski Parlament - Sportski Novinari

Selektivna utakmica Srednje Regije 98’ Selektivna utakmica Srednje Regije 98'

Biznis Liga Herceg Novi Biznis Liga Herceg Novi

Turnir medija, SC Kalezić Turnir medija, SC Kalezić

Finale turnira Podgorica 2013.mpg Finale turnira Podgorica 2013.mpg

Hattrick CG Hattrick CG

43. derbi Potencijal - Depresivo 43. derbi Potencijal - Depresivo

Mini Fudbal - FSCG Mini Fudbal - FSCG

Dan Opstine Bar, Revija malog fudbala Dan Opstine Bar, Revija malog fudbala

FSCG - Sportski novinari.mpg FSCG - Sportski novinari.mpg

FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 1 FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 1

FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 2 FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 2

FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 3 FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 3

FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 4 FSCG - SPORTSKI NOVINARI 2-1, part 4

SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, treći dio SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, treći dio

SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, drugi dio SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, drugi dio

SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, prvi dio SPECIJAL FSCG - NOVINARI, na TV 777, prvi dio

KMF Potencijal, pripreme za Prvu Ligu Mini Fudbala KMF Potencijal, pripreme za Prvu Ligu Mini Fudbala

FK DANILOVGRAD 30.12.2016 FK DANILOVGRAD 30.12.2016

FK PORTO osvajač turnira u Sarajevu 2016 FK PORTO osvajač turnira u Sarajevu 2016

MARATON PETAK 28.10. konferencija za štampu MARATON PETAK 28.10. konferencija za štampu

DARKO MUGOŠA 21.10.2016 DARKO MUGOŠA 21.10.2016

MARATON PETAK 28 10 MARATON PETAK 28 10

SREDA 26 10 TAEKWONDO KLUB AKADEMAC SREDA 26 10 TAEKWONDO KLUB AKADEMAC

Downhill race Sutprman 2016 Downhill race Sutprman 2016

DURMITOR SPORT CAMP 2016 DURMITOR SPORT CAMP 2016

DURMITOR SPORT CAMP 2016 DURMITOR SPORT CAMP 2016

FUTSAL 17 05 FUTSAL 17 05

PETAK 25 09 TEKVONDO KLUB MONTENEGROSTARS PETAK 25 09 TEKVONDO KLUB MONTENEGROSTARS

KICK BOX KLUB STAR IMAGE KICK BOX KLUB STAR IMAGE

OTVORENI KUP CRNE GORE - POWERLIFTING OTVORENI KUP CRNE GORE - POWERLIFTING

2015 INTERVJU ROBERT GRDOVIC FUTSAL 2015 INTERVJU ROBERT GRDOVIC FUTSAL

BOJAN PRELEVIĆ - 9 GODINA BOJAN PRELEVIĆ - 9 GODINA

FUTSAL PRIPREME REPREZENTACIJE FUTSAL PRIPREME REPREZENTACIJE

APEL ZA SPAS OKB APEL ZA SPAS OKB
More in this category: Sport INFO »